recent posts

BLOG ROKU 2015

2016/02/25

Hej! *dawno się tak z Wami nie witałam* Jak pewnie zauważyliście na wszystkich moich mediach społecznościowych w tym roku postanowiłam przełamać lody i wziąć udział w konkursie. Tak jak mówiłam, że wezmę sprawy w swoje ręce, tak też i zrobiłam. Wcześniej zawsze bałam się brać udział w konkursach, w castingach czy innych wydarzeniach, kiedy przychodzi czas, gdzie ludzie jawnie nas oceniają. Oceniamy i jesteśmy oceniani każdego dnia- norma, takie jest życie i taka jest nasza natura. Lubimy oceniać innych, a nawet robimy to nieświadomie. Jednak kiedy przychodzi chwila, kiedy stajemy przed grupą osób, jury, ludźmi, którzy oceniają Cię za coś, którzy oceniają Cię jawnie- jesteś przerażony. W jednym momencie się cieszysz, w drugim przebiega Ci całe życie przed oczami, raz się trzęsiesz, raz chcesz skakać z radości... albo mostu. Stajesz i zastanawiasz się co powiedzą znajomi, jak Ci się nie uda, że mama się zawiedzie, niektórzy będą się śmiać, albo stwierdzisz, że to co robisz jest totalnie do bez sensu, nie nadajesz się do tego, odłożysz to na bok, zajmiesz się czymś innym, może tam Cię ktoś doceni. D-U-P-A! Nigdy się nie poddawaj, dąż do osiągnięcia swojego celu i nie patrz na innych. Dlaczego masz nie robić tego co sprawia Ci największą przyjemność? Jeżeli nie wygrasz, gdzieś Cię nie przyjmą, albo chociaż nie powiedzą dobrego słowa, nie docenią Cię, musisz pracować mocniej, wkładać to jeszcze więcej pracy! Trening czyni mistrza! Nigdy nie rezygnuj. Za następnym razem może się udać. Nie patrz na innych, patrz na siebie i na swoją drogę, bo to Ty ustalasz w którym momencie się zacznie, a w którym się skończy.
W ostatnim czasie długo myślałam nad wzięciem udziału w konkursie Blog Roku. Ale postanowiłam się sprawdzić. Sprawdzić siebie oraz tak naprawdę ludzi, którzy mnie codziennie otaczają. Są to moi rodzice, znajomi i moi czytelnicy/widzowie. Teraz czas na sprawdzian!
Jeżeli uważasz, że mój blog zasługuje na miano BLOGA ROKU daj mi szansę przedostać się do kolejnego etapu. Teraz liczą się Wasze głosy. Wysyłajcie SMS!


Środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS zostaną przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi. Koszt sms-a to 1,23 zł brutto (z VAT). Nie liczy się ilość. ale jakość. Jeden głos idzie tylko raz z jednego numeru! Więc zabierajcie telefon mamie, tacie, sąsiadce, psu czy kotu (tylko potem lepiej oddajcie :)! Liczę na Was. To byłby mój najlepszy osiemnastkowy prezent, gdyż jutro 26 LUTEGO obchodzę moje wstąpienie do dorosłości. Głosowanie trwa do 1 marca. Aktualnie znajduję się na siódmym miejscu, za co bardzo Wam wszystkim ogromnie dziękuję. Jesteście wielcy! Jednak mamy jeszcze sporo czasu, a tabela może się odwrócić diametralnie. LICZĘ NA WAS!
9 komentarzy:

 1. wierze, ze uda ci sie zajac wysokie miejsce w tym konkursie, a moze i nawet wygrac!! pozdrawiam xoxo

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie napisany post! Myślę, że w konkursie uda Ci się zajść bardzo daleko! :)
  Pozdrawiam, Marlena :*

  ♪ aarlenaa.blogspot.com ♪

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę na pewno na Ciebie głosowała! ♥

  http://anastazjap.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajnie napisałaś :) Powodzenia w konkursie!
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zagłosowałam, trzymam za Ciebie kciuki. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się wygrać kochana!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzymam kciuki by Ci się udało! :)
  Buziaki♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia! :)
  http://im-dollka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia Ci życzę! <3
  http://klaudencja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń