recent posts

MIAŁAŚ MAŁO PUNKTÓW WIĘC POSZŁAŚ DO TECHNIKUM?

2016/03/12


Więc więc! Nagrałam dla Was długo upragniony filmik. Szczerze mówiąc, pamiętam, jak szłam do technikum i wstydziłam się tego. Wszyscy moi znajomi szli do liceum, ponieważ chcieli iść na studia wyższe, mieć doktorat, magisterkę, być kimś, kto zarabia miliony. Ja nigdy nie byłam określona do końca. Nigdy nie wiedziałam co chcę robić, jednak wiedziałam, że zawsze będę sobą. Po roku w liceum przeniosłam się do technikum i teraz jestem z tego dumna! Robię to co lubię i odnajduję się w każdym calu. Jedyne do czego powinniśmy dążyć w życiu to spełnianie marzeń, spełnianie siebie i dawanie z siebie wszystkiego! Mam nadzieję, że pomogę Wam chociaż trochę tym filmikiem przy wyborze szkoły, a może i przy przeniesieniu? Nie zwracajcie uwagi na innych, co będą mówić, albo, że będziecie inni od reszty znajomych. Bądźcie sobą!
Chciałabym też ogromnie podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i oddawali głosy w konkursie na bloga roku! Dzięki Wam zostałam nominowana do nagrody i dajecie mi szansę na spełnienie marzeń. Uwielbiam Was.

13 komentarzy:

 1. Oglądałam filmik i jest świetny! Każdy powinien spełniać swoje cele, marzenia bez względu na zdanie innych. :D

  PIANKAOFSTYLE.BLOGSPOT.COM-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super,że udało Ci się i jesteś nominowana do nagrody :)) Fajny filmik :)
  nulaamynewblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. no to zaraz oglądam! Gratuluje :)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja właśnie kończę technikum, za miesiąc matura. Jak dla mnie większym obciachem jest pójście do liceum i skończenie byle jakich studiów, a potem mieć problem ze znalezieniem pracy. Prawda jest taka, że y w technikum robimy więcej niż w liceum, bo mamy przedmioty ogólnokształcące ( u mnie 2 rozszerzenia matma i angielski) + przedmioty zawodowe. Później też można isc na studia jaki w tym problem :)

  www.andziathere.pl Wpadnij do mnie na nowy post :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoja szkoła wydaje się ciekawa :D
  gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Też chodzę do technikum na organizację reklamy i nie uważam, że egzaminy są trudne a a ja miałam go w pierwszej klasie, a drugi w trzeciej. W mojej szkole jest dużo zajęć artystycznych typu rysunek, malarstwo co uważam za zbędne. Grafika wystarczy. Widzę, że jesteś zadowolona ze swojej szkoły, ja niestety nie mogę tego powiedzieć o mojej. życzę Ci zdania egzaminu za pierwszym razem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Idę oglądać filmik, zapowiada się świetnie i ciekawie :)
  klaudiawmoimswiecie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również jestem na tym kierunku kształcenia i przyznaję, że mega mi się podoba! :)
  http://klaudencja.blogspot.com/ ---> Zaobserwuj mnie ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. ja poszłam do technikum i jestem z tego bardzo zadowolona mam zawód i maturę
  http://dorota-kotlarz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również kończę teraz technikum i planuję wybrać się na studia związane z administracją. Już nawet znalazłam sobie uczelnie niepubliczną na którą chciałabym iść http://www.prawowroclaw.edu.pl/uczelnia/misja/. Trzeba tylko pozaliczać dobrze egzaminy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwszy raz słyszę o tym profilu, ale wydaje się bardzo ciekawy, ja jestem w liceum i kompletnie nie mam pojęcia co chcę robić później.
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tym profilu.W ten poniedziałek muszę złożyć dokumenty do szkoły :/

  OdpowiedzUsuń