MERRY CHRISTMAS 2k15


Hej wszystkim! Z okazji świąt (chociaż osobiście ich nie obchodzę) chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego. Poświęćcie ten czas rodzinie i swoim najbliższym. Zastanówcie się nad nowym rokiem i przede wszystkim nad sobą. Czas na przemyślenia każdemu się przyda. Chociaż nie ma śniegu i nie ma z czego ulepić bałwana, nie musi to oznaczać, że czuć nadchodzących świąt. Ja się akurat cieszę, że te święta jak i te rok temu są ciepłe i słoneczne. Słońce zawsze powoduje na mojej twarzy uśmiech i chęć do działania! Pogoda niesamowicie wpływa na nasz humor. Niektórych satysfakcjonuje góra śniegu, a niektórych promienie słońca i temperatura +15. Zdecydowanie należę do tej drugiej grupy osób. 

Co roku święta spędzam z przyjaciółmi, ponieważ uważam ich za ważną część mojego życia. Bez nich nie byłabym tą osobą, którą jestem teraz. Dziękuję im bardzo, że są ze mną, że mnie wspierają. Podzielają moje pasje i szalone pomysły. Wyrażą szczerą opinię i kiedy tylko mogą służą mi pomocą. Nikt tak nie wysprząta domu w 5 minut, jak Dream Team! Z nikim innym tak dobrze się nie bawię, jak z wami, nawet gubiąc się na autostradzie, kiedy w nocy zachce mi się jechać na ruiny zamku pod Kielcami. Chcę abyście wiedzieli, że jesteście wyjątkowi. sukienka HEXELINE

Gościnnie Natalia Miszczyk natsbynat.blogspot.com
Zdjęcia Magdalena Parlej maniuszek.blogspot.com

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Tobie również wesołych świąt mimo tego, że ich nie obchodzisz :)
  Przyjaciele są najważniejsi <3

  http://hopeandestiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Ci spędzania Świąt właśnie w ten sposób. Ja jestem przymuszona, aby zasiąść przy stole i widzieć te zakłamane twarze, które nagle są szczęśliwe 'bo święta' a przed i po nich przychodzi szara rzeczywistość z wiecznym 'ale'.

  Miło spędzonego czasu życzę!

  Hanyvia

  http://hanyvia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia, życzyłabym Ci wesołych świąt, ale skoro ich nie obchodzisz, to po prostu życzę Ci, żebyś spędziła te dni jak najlepiej z tymi, których kochasz :* super zdjęcia!
  via-martyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja akurat bardzo czekałam na śnieżne święta, jednak od paru lat nie mogę się ich doczekać. W niektórych regionach polski zima zawitała chociaż rok temu, jednak u mnie nie. No cóż mam nadzieję, że w ogóle zima nadejdzie :D Życzę ci dużo spędzania czasu ze znajomymi! Littleredcherrysmile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ladne zdjecia, wesolych!<3
  ja nigdy jeszcze nie spedzalam swiat z przyjaciolmi tak szczerze.

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. To pierwsze zdjęcie jest genialne, takie prawdziwe i radosne ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczny blog i bardzo ciekawe zdjęcia ��

  OdpowiedzUsuń