recent posts

MERRY CHRISTMAS 2k15

2015/12/24


Hej wszystkim! Z okazji świąt (chociaż osobiście ich nie obchodzę) chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego. Poświęćcie ten czas rodzinie i swoim najbliższym. Zastanówcie się nad nowym rokiem i przede wszystkim nad sobą. Czas na przemyślenia każdemu się przyda. Chociaż nie ma śniegu i nie ma z czego ulepić bałwana, nie musi to oznaczać, że czuć nadchodzących świąt. Ja się akurat cieszę, że te święta jak i te rok temu są ciepłe i słoneczne. Słońce zawsze powoduje na mojej twarzy uśmiech i chęć do działania! Pogoda niesamowicie wpływa na nasz humor. Niektórych satysfakcjonuje góra śniegu, a niektórych promienie słońca i temperatura +15. Zdecydowanie należę do tej drugiej grupy osób. 

Co roku święta spędzam z przyjaciółmi, ponieważ uważam ich za ważną część mojego życia. Bez nich nie byłabym tą osobą, którą jestem teraz. Dziękuję im bardzo, że są ze mną, że mnie wspierają. Podzielają moje pasje i szalone pomysły. Wyrażą szczerą opinię i kiedy tylko mogą służą mi pomocą. Nikt tak nie wysprząta domu w 5 minut, jak Dream Team! Z nikim innym tak dobrze się nie bawię, jak z wami, nawet gubiąc się na autostradzie, kiedy w nocy zachce mi się jechać na ruiny zamku pod Kielcami. Chcę abyście wiedzieli, że jesteście wyjątkowi. sukienka HEXELINE

Gościnnie Natalia Miszczyk natsbynat.blogspot.com
Zdjęcia Magdalena Parlej maniuszek.blogspot.com

10 komentarzy:

 1. Tobie również wesołych świąt mimo tego, że ich nie obchodzisz :)
  Przyjaciele są najważniejsi <3

  http://hopeandestiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Ci spędzania Świąt właśnie w ten sposób. Ja jestem przymuszona, aby zasiąść przy stole i widzieć te zakłamane twarze, które nagle są szczęśliwe 'bo święta' a przed i po nich przychodzi szara rzeczywistość z wiecznym 'ale'.

  Miło spędzonego czasu życzę!

  Hanyvia

  http://hanyvia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia, życzyłabym Ci wesołych świąt, ale skoro ich nie obchodzisz, to po prostu życzę Ci, żebyś spędziła te dni jak najlepiej z tymi, których kochasz :* super zdjęcia!
  via-martyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja akurat bardzo czekałam na śnieżne święta, jednak od paru lat nie mogę się ich doczekać. W niektórych regionach polski zima zawitała chociaż rok temu, jednak u mnie nie. No cóż mam nadzieję, że w ogóle zima nadejdzie :D Życzę ci dużo spędzania czasu ze znajomymi! Littleredcherrysmile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ladne zdjecia, wesolych!<3
  ja nigdy jeszcze nie spedzalam swiat z przyjaciolmi tak szczerze.

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. To pierwsze zdjęcie jest genialne, takie prawdziwe i radosne ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczny blog i bardzo ciekawe zdjęcia ��

  OdpowiedzUsuń