recent posts

Zakochałam się we Wrocławiu!

2016/08/31

Wrocław. I tu pozostaje tylko pytanie "jak się nie zakochać?". Jak ktoś zna odpowiedź, niech napisze w komentarzu. Ja nie znam. Wakacje już się kończą, jutro czas w końcu do szkoły, a mnie pod koniec złapało coś na podróże. Więc wybrałam się na dwa dni z moją mamą do Wrocławia. Muszę przyznać, że miasto ma niesamowity urok. Spacerując po nim zastanawiałam się nad historią tego miejsca, ile ludzie musieli wcisnąć w stworzenie go siły. Niesamowita architektura, kolorowe budynki i ogrom nieodkrytych miejsc. Szkoda ogromna, że byłam tam tylko na parę godzin, ponieważ aby chociaż trochę lepiej poznać takie miasto potrzebowałabym minimum tygodnia. Na pewno jeszcze nieraz zawitam do Wrocławia, jednak tym razem postawię na mniej turystyczne miejsca. Co polecacie zobaczyć? Koniecznie dajcie znać!
I oczywiście, tak jak prawie zawsze, zapraszam Was do obejrzenia krótkiej relacji z mojego wyjazdu. Tym razem odpuściłam sobie nagrywanie lustrzanką, ponieważ ostatnim razem przy relacji z Petersburga, moja ręką pod ciężarem aparatu zachowywała się jakbym nagrywała podczas trzęsienia ziemi. Więc mam nadzieję, że telefon wystarczył przy tym wyjeździe.
OOTD
Total look: Forever 21

Place: Wrocław, Rynek

13 komentarzy:

 1. Och moje miasto. Wrocław skrywa w sobie wiele tajemnic, ciekawych miejsc jest bardzo duzo. Polecam muzeum sztuki nowoczesnej, Kokon oraz oczywiście zobaczyć całe miasto z okien Skytower'a ;)


  WWW.ITSVIVIDNES.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja, będąc we Wrocławiu, zobaczyłam wiele wspaniałych budowli i miejsc! Również jestem w tym mieście zakochana <3
  Pozdrawiam, Marlena :*

  AARLENAA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam identyczne odczucia, co do tego miasta. Zakochałam się w nim i bardzo bym chciała w przyszłości tam zamieszkać. Urocze zdjęcia! :)
  www.minimvlistic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam we Wrocławiu w tym samym czasie co Ty i niestety cały czas się mijałyśmy :D Gdy ja z jakiegoś miejsca wychodziłam, Ty chwilę potem tam byłaś. Zgadzam się z Tobą w 100%- We Wrocławiu nie da się nie zakochać. Tak samo jak Ty planuję tam wrócić i na spokojnie odkryć miejsca,które nie są "turystyczne". Jednak na to potrzeba spokoju i czasu a kilka godzin w ciągu jednego weekendu to zdecydowanie za mało.Do tego mieszkam daleko i na kolejny wyjazd do tego cudownego miasta muszę czekać do wakacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham Wrocław odkąd pierwszy raz tam pojechałam (w tym roku mija 7 lat) <3 To cudowne miasto :)
  klaudiawmoimswiecie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. genialne zdjęcia, nie byłam niestety we Wrocławiu :(

  PISANE PASJĄ BLOG [klik]❣

  OdpowiedzUsuń
 7. dawno juz tam nie bylam:(

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Filmik wygląda jakbyś nagrywała lustrzanką :) Postarałaś się! <3
  Wrocław jest piękny muszę sie koniecznie tam wybrać!
  Olivkv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudownie zdjęcia, cudowne miasto! :)
  Buziaki kochana ♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakie fajne zdjęcia, ładnie wyglądasz :)
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Polecam odwiedzić muzeum czterech kopuł (zaraz obok hali stulecia, pergoli oraz ogrodu japońskiego - super miejsca na sesje haha). Cały Ostrów Tumski jest bajkowy, spotkasz tam wiele młodych ludzi z pozytywną energią. Przy następnej okazji pisz wcześniej, że się pojawisz bo bardzo chciałabym Cię spotkać i pogadać!

  OdpowiedzUsuń
 12. Śliczne zdjęcia ;)
  W wolnej chwili zapraszam
  http://wirtualniewalniety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń