recent posts

๑۩۞April۞۩๑

2015/04/07

"Kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata."


Hej! Nie wiem, czy już mówiłam, jak bardzo nie lubię tergo przejścia pomiędzy zimą a wiosną.. Chyba jeszcze się nie żaliłam na ten temat! Ale myślę, że nie tylko ja tak na ten okres czasu narzekam. Pogoda lubi się przeplatać, co pół godziny się zmienia, śnieg, deszcz, słońce, deszcz, śnieg.. i tak w kółko. Nie można sobie nic kompletnie zaplanować, ponieważ nie wiadomo co nas po drodze dopadnie. Jedynie co można zrobić to siedzieć w domu na czterech literach i zajmować się czymś bardziej lub mniej pożytecznym. Wycieczki odpadają, spacery odpadają- no chyba, że robienie kółek po galeriach handlowych. Aż nawet odechciewa się robienia zdjęć.
Mam nadzieję, że chociaż niektórym z Was dopisuje pogoda!Miałam dzisiaj wstawić o wiele więcej zdjęć, ale jak to zwykle bywa- na aparacie się mówi "o jakie super, będę miała tyle zdjęć-genialnie nam dziś poszło" po czym przychodzi się do domu, zgrywa zdjęcia i okazuje się, że może ze 3 sztuki się nadają i no nawet ledwo, ledwo. Niedługo postaram się to jakoś nadrobić, ale (i tutaj kolejne narzekanie, bo co innego może robić A. Cedro na swoim blogu)- nadal nie mam dostępnego laptopa i płaczę, że nie mogę pracować częściej.

Niżej możecie zobaczyć chociaż kawałek twarzy mojej rudej Ani, która jest jedną z osób, które bardzo często robią mi zdjęcia na bloga. Wszyscy się śmiejemy, że ma jajko na głowie i jej włosy niedługo wypadną od tak częstych kombinacji z nimi.
See ya soon,
Aleksandra Cedro.

Twitter ☆ Ask.fm ☆ Facebook ☆ Fanpage ☆ Tumblr ☆ Instagram  Youtube
Snapchat: aleksandracedro

5 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia!
  Pozdrawiam serdecznie, MÓJ BLOG/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna jak zawsze 🙈
  http://bizzlesbab.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się te zdjęcia podobają, ale fakt - często sama tak mam, że ledwo które się nadają, a na aparacie wyszly tak "idealnie"

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń